y0x7hhpeUczniowie naszej szkoły mieli wyjątkową okazję podziękować panu Rafałowi Zalubowskiemu, właścicielowi Szkoły Rysunku Zalubowski, za przeprowadzenie projektu „Rysunek to zawód”.

 

Projekt realizowany był dla uczniów klas 4–8 w ramach doradztwa zawodowego. Pozwolił uczestnikom rozwijać swoje zainteresowania artystyczne, poznać tajniki rysunku oraz przekonać się, że pasja może stać się również drogą zawodową. Spotkania były dla uczniów cennym doświadczeniem, pełnym inspiracji, kreatywności i dobrej atmosfery.

 

Serdecznie dziękujemy panu Rafałowi Zalubowskiemu za zaangażowanie, poświęcony czas oraz przekazaną wiedzę. Życzymy dalszych sukcesów i mamy nadzieję na kolejne wspólne inicjatywy.

 

Gabriela Senderska

 

GPC0DMwl
IJG69iHb
IlLh0mDI
JL7jVS5N
jvQfSsrP
laF7PXlX
mNhyoAU1
oAKqARzS
oFSEiQjJ
qcM5xXbw
RXnVmRCp
ryKmjsPG
TtwO_c7J
TYqETcLk
vkr-hve2
y0X7hhPE
1GUSFSMA
4_SHgC7a
12_ydYPN
AFteIA3g
cOW3ZM0a
dM2L3Sz9
emnDmwQC
fgOAiLpp

Back to top