Szkoła Podstawowa nr 1
Previous Next
1 2 3 4

Najważniejsze informacje

INFORMACJA O ROKU SZKOLNYM 2020/21 - KLIKNIJ TUTAJ.

PROCEDURY ZWIĄZANE Z COVID-19 - KLIKNIJ TUTAJ.

Klauzula Rodo w czasie nauki zdalnej - KLIKNIJ TUTAJ.

Projekt "Zdalna szkoła" - kliknij tutaj.

Dokument o nauczaniu zdalnym w naszej szkole - kliknij tutaj.

W poniedziałek 20 stycznia 2020 roku w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu odbył się Koncert Noworoczny w wykonaniu uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ludomira Różyckiego w Myślenicach.

Swój muzyczny talent zaprezentował uczeń naszej szkoły Mikołaj Wątor (klasa 7a) występując w kwintecie akordeonowym oraz solo. W zespole akordeonowym zagrał dwa utwory: B. Kaempfert’a „Swigin safari” i A. Villold’a „El choclo”, natomiast solo zaprezentował popisowy utwór Y. Derbienki „Ekspromt”.

Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Mikołaj jest laureatem wielu konkursów muzycznych, m.in. zajął I miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Wieliczce, I miejsce w Konkursie Akordeonowym w Trzcianie, I i II miejsce w Skawińskim Konkursie Muzycznym „Moja muzyka jest we mnie”, III miejsce w X Tarnobrzeskim Konkursie Akordeonowym, wyróżnienie w I Płockim Konkursie Akordeonowym „Fermata”.

Ponadto, od 9 lat rozwija swoją pasję muzyczną jako tancerz w Reprezentacyjnym Zespole Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka.

Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Previous Next Play Pause
1 2

Katarzyna Twardosz

Zadzwoń do nas
12 272 13 38
sp1myslenice@interia.pl
Jana Sobieskiego 1, Myślenice

Back to top