Szkoła Podstawowa nr 1
Previous Next
1 2 3 4

Najważniejsze informacje

INFORMACJA O ROKU SZKOLNYM 2020/21 - KLIKNIJ TUTAJ.

PROCEDURY ZWIĄZANE Z COVID-19 - KLIKNIJ TUTAJ.

Klauzula Rodo w czasie nauki zdalnej - KLIKNIJ TUTAJ.

Projekt "Zdalna szkoła" - kliknij tutaj.

Dokument o nauczaniu zdalnym w naszej szkole - kliknij tutaj.

Szkolna kadra pływacka po sukcesach w gminnych zawodach pływackich wzięła udział w zawodach powiatowych. Nasi uczniowie zdobyli dwa medale. Lilianna Miszkiel z klasy 7a zdobyła brązowy medal oraz Mateusz Zając z klasy 5a zdobył srebrny medal. Oboje uzyskali prawo startu w zawodach wojewódzkich.

Ponadto w zawodach wzięli udział: Julia Zając klasa 1b, Karolina Ambroży klasa 1b, Piotr Tondera klasa 1b, Jakub Błażej klasa 1b, Katarzyna Figuła klasa 4a. Opiekunem grupy był pan Przemysław Senderski.

Wszystkich wymienionym gratulujemy sportowej postawy i wysokich wyników! :)

20200110125714.jpg
1
2
3
Previous Next Play Pause
1 2 3 4
Zadzwoń do nas
12 272 13 38
sp1myslenice@interia.pl
Jana Sobieskiego 1, Myślenice

Back to top