dzien zyczliwosci„Życzliwość trudno oddać, ponieważ zawsze wraca”. Marcel Proust

21 listopada 2023r. w świetlicy szkolnej obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, aby podkreślić jak ważne dla każdego człowieka są: potrzeba szacunku, serdeczności, uśmiechu, mówienie dobrych słów oraz niesienie bezinteresownej pomocy innym.

odblaskowa szkola wystawa 1W tym roku Szkoła Podstawowa nr 1 w Myślenicach po raz kolejny przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”.

dzien mamyZ okazji zbliżającego się Dnia Matki świetlica szkolna zaprasza uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach do udziału w konkursie plastycznym pt. „Portret mojej Mamy”.

wyniki konkursuZ przyjemnością informujemy, że został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszą kartkę wielkanocną. Zorganizowany został on przez szkolną świetlicę, a prace które na niego wpłynęły były bardzo pomysłowe, ładne i ciekawe.

wielkanocnySerdecznie zapraszamy uczniów klas 1 - 3 do udziału w konkursie wielkanocnym organizowanym przez świetlicę szkolną. Tytuł konkursu to "Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna”. Zdjęcia prac należy przysłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły znajdują się na plakacie pod tym linkiem.

piernikiZbliżają się najpiękniejsze Święta w roku.. Za chwilę przed nami Wigilia i Boże Narodzenie. Święta Bożego Narodzenia to radosny czas, jedne z najpiękniejszych i najbardziej rodzinnych świąt w roku. Jest to czas zadumy i refleksji, to czas spotkań przy wigilijnym stole.

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawym artykułem nauczycieli świetlicy nt. inspiracji świątecznych i tradycji bożonarodzeniowych - kliknij tutaj.

swietlicaZapraszamy do zapoznania się z kolejnym numerem gazetki świetlicowej "Świetlik". Tym razem dominuje temat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Aby zapoznać się z gazetką - kliknij w ten link.

Zdrowych, spokojnych i prawdziwie rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy!

życzą Wychowawcy Świetlicy.
Gazetka wielkanocna - kliknij tutaj.

Mini swietlicaJako, że pozostajemy w domach, to możemy powspominać piękne inicjatywy, które realizowali uczniowie i nauczyciele w naszej szkole. Przypomnijmy sobie projekt edukacyjny pt. "Święta tuż, tuż” realizowany na szkolnej świetlicy. :)

pierwsza pomocZ inicjatywy nauczyciela świetlicy, p. Marcina Gmyrka, w naszej szkole Maltańska Służba Medyczna przeprowadziła warsztaty z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia były bardzo ciekawe i nauczyły naszych uczniów reagowania w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia. Uczniowie przećwiczyli wszystkie najważniejsze elementy udzielania pierwszej pomocy, zapoznali się ze sprzętem ratowniczym, wreszcie sami udzielali pomocy (od opatrunków po resuscytację) Dziękujemy członkom Maltańskiej Służby Medycznej (wśród nich byli absolwenci naszej szkoły) za świetnie przeprowadzone warsztaty! :)

Świetlica Szkolna pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 8.15 oraz 11.30 - 16.30.