Zapraszamy do obejrzenia podsumowania sezonu 2022/2023 piłkarzy ręcznych SUMKS Jedynka Myslenice. Sponsorem głównym zespołu jest Grupa Orlen.

orlen promocja

jedynka logoZapraszamy do obejrzenia filmu podsumowujacego sezon 2022/2023 piłkarzy ręcznych SUMKS Jedynka Myślenice. Nagranie pochodzi ze strony myslenice-itv.pl, a dostępne jest pod tym linkiem.

2 maja przypada Dzień Flagi. Święto to zostało ustanowione w 2004 roku. W związku z tym zachęcamy do uczczenia flagi narodowej i wywieszenia jej w oknie, na balkonie, czy też przed swoim domem.

dzien flagi orlen

Grupa Orlen jest głównym sponsorem piłkarzy ręcznych SUMKS Jedynka Myślenice. Zapraszamy do odwiedzenia jednej ze stron naszego sponsora. Wejdziesz na nią klikając w baner poniżej.

360x150.jpg

Piłkarze ręczni SUMKS Jedynka Myślenice dzielnie walczą w II lidze piłki ręcznej. Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego sezon 2022. Film dostępny jest poniżej lub  pod tym linkiem.

Sponsorem głównym zespołu jest Grupa Orlen.

jedynka logoZapraszamy do obejrzenia filmu zrealizowanego przez Telewizję Internetową Myślenice iTV. Jest to podsumowanie "Gier i zabaw z piłką ręczną", jakie to zostały zorganizowane w naszej szkole 5.11 br. W wydarzeniu wzięło udział 130 uczniów klas 1-3. Sponsorem "Gier i zabaw..." był PKN Orlen, który jest również głównym sponsorem klubu SUMKS Jedynka Myślenice.

Gry i zabawy z piłką ręczną (film) - kliknij tutaj.

gry z pilka5.11.2021 r. w naszej szkole odbyły się zajęcia sportowe z piłką ręczną dla uczniów klas 1 - 3 z naszej gminy. Spotkanie zorganizowane zostało przez dyrektora szkoły pana Tadeusza Jarząbka wraz z zawodnikami SUMKS Jedynka Myślenice.

W dniu 5.11.2021 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Myślenicach odbędzie się dla uczniów klas 1 - 3 z naszej gminy spotkanie organizowane przez drużynę piłki ręcznej SUMKS Jedynka Myślenice. Wydarzenie to nosi nazwę "Gry i zabawy z piłką ręczną" i będzie prowadzone przez piłkarzy ręcznych Jedynki Myślenice. Sponsorem wydarzenia jest PKN Orlen. Szczegóły w tabeli poniżej.

Data wydarzenia

5.11.2021r.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Myślenicach

Ul. J. Sobieskiego 1

Boisko sportowe/sala

Nazwa wydarzenia

Gry i zabawy z piłką ręczną

Uczniowie klas 1-3  z gminy Myślenice

SUMKS Jedynka Myślenice

Sponsor Główny

logo poziome ORLEN

PKN Orlen

logo jedynka mysleniceZapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego sezon 2020/2021 piłkarzy ręcznych SUMKS Jedynka Myślenice.

Dostępny jest on pod tym linkiem.

IMG 6012Mija 6 lat od momentu, gdy na boisku sportowym Szkoły Podstawowej nr 1 (wówczas Gimnazjum nr 1) pojawili się młodzi adepci piłki ręcznej i rozpoczęli treningi pod okiem legendarnego trenera Władysława Piątkowskiego. Zespół "Jedynki" od tego czasu zdążył okrzepnąć, nabrać doświadczenia, zagrać w rozgrywkach ligowych o mistrzostwo Polski na szczeblu juniorów młodszych, starszych i wreszcie seniorów, a przez jego szeregi przewinęło się kilkudziesięciu chłopaków zakochanych w handballu.