dziennik elektroniczny  plan lekcji  zastępstwa

PRZEKAŻ NASZEJ SZKOLE 1,5% PODATKU - KLIKNIJ TUTAJ.

REKRUTACJA 2024/2025 - KLIKNIJ TUTAJ.

KONKURSY Z OKAZJI 150-LECIA SZKOŁY - KLIKNIJ TUTAJ.

DNI WOLNE W 2 PÓŁROCZU - KLIKNIJ TUTAJ.

Informujemy, że w naszej szkole do dnia 24 stycznia, jest prowadzona zbiórka na rzecz krakowskiego schroniska dla zwierząt. Nasza akcja jest odpowiedzią na zaproszenie do wsparcia projektu pod nazwą "Zwolnieni z teorii", której pomysłodawcą jest młodzież skupiona w organizacji „Smile maker”. Celem tych młodych ludzi jest działanie , które wywołuje u ludzi radość i uśmiech. Starają się to robić na różne sposoby o czym mówi absolwentka Gimnazjum nr 1 w Myślenicach - Aneta. Tym razem chcą wywołać radość u miłośników zwierząt, jak również u nich samych poprzez zapewnienie im dobrej opieki.

Aneta zapewnia nas, że na ich Facebooku, tj. na profilu „smile maker", będziemy mogli zobaczyć relację z tej akcji i wywiad z właścicielem schroniska.

Potrzebne artykuły  prosimy przynosić do sali nr 13. Są to koce, ręczniki, pościele, smycze, obroże, zabawki i karma dla psów i kotów .

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO UDZIAŁU W ZBIÓRCE!

Wolontariusze "Jedynki"

sp1@myslenice.pl